basket check twitter facebook youtube linkedin voordeel-advies voordeel-assortiment voordeel-vrijheid search caret-down caret-down no-image
  • Veilig online betalen
  • Boven €25,- gratis thuisbezorgd
  • 60 echte winkels door heel nederland

Medipoint Care Team

Het Medipoint Care team is het aanspreekpunt voor organisaties en professionals werkzaam in zorg en welzijn. We werken met een team van specialisten die een vast aanspreekpunt vormen per regio. U kunt bij het Care Team terecht voor:

  • Vragen over hulpmiddelen
  • Hulpmiddelenzorg binnen uw organisatie
  • Advies in complexe cliëntsituaties
  • Trainingen en workshops over veilig en gezond werken in de zorg
  • Actuele informatie over marktontwikkelingen en wet- en regelgeving

Bekijk onderaan de pagina de contactgegevens van de care consulent in uw regio.

Trainingen en workshops

Meer informatie

Digitale hulpmiddelengids

Meer informatie

Beurzen en congressen

Meer informatie

Care Team nieuwsbrief

Inschrijven

Informatieve artikelen

Meer informatie

 

Meer informatie
Neem voor vragen of advies contact op met de Care Team consulent van uw regio. Heeft u een algemene vraag? Neem dan contact op met de Medipoint klantenservice via telefoonnummer 088 – 10 20 100 of mail naar: klantenservice@medipoint.nl

Onze Care Consulenten

Care team consulent SaskiaSaskia Geertsma
Regio Noord tot Harderwijk
06 – 22 66 01 09
s.geertsma@medipoint.nl
ma t/m do

Martin Kok
Regio Groningen, Drenthe, Overijssel
06 – 13 03 54 90
m.kok@medipoint.nl
ma t/m vr

Kimberley Baars
Regio Noord-Holland
06 – 21 39 29 45
k.baars@medipoint.nl
ma t/m do,
om de week op vrijdag

Baukje Warmink
Regio Midden-Nederland
06 – 23 17 64 91
b.warmink@medipoint.nl
ma t/m do

Lars Blaauwbroek
Regio Zuid-Holland
06 – 12 97 17 43
l.blaauwbroek@medipoint.nl
ma t/m vr

Vera Boon
Regio Zuid-West Brabant / Rotterdam / Zeeland
06 – 13 95 02 36
v.boon@medipoint.nl
di t/m vr

Lisa Scheepers
Regio Brabant / Limburg
06 – 55 12 26 72
l.scheepers@medipoint.nl
ma t/m vr

Amy Janssen
Regio Limburg
06 – 22 80 70 24
Amy.janssen@medipoint.nl
ma t/m vr